Gwarancja zwrotu i wygodne płatności

Zakupiony towar można zwrócić do 14 dni

Firma przyjazna internautom

Dokonaj szybkiego zakupu bez zbędnego logowania

O firmie

JUKAT – metaloplastyka wyjątkowe akcesoria do domu: począwszy od wieszaków z metalu, przez stojak na tort, kończąc na kwietnikach ściennych – sprawdź już teraz!

Początki naszej firmy sięgają 2007 roku. 2 lata później zajęliśmy się sprzedażą internetową, na której skupiamy się w pełni od 2011 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w aktywności na rynku krajowym, jednakże nie zamykamy się również na współpracę z Klientami pochodzącymi z innych państw Unii Europejskiej, w tym na przykład z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, dlatego chętnie inwestujemy w swój rozwój, a także dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia zawsze były dostosowane do indywidualnych potrzeb. Cechuje nas szybka realizacja oraz dbałość o jak najlepszy kontakt podczas transakcji. Łącznie obsłużyliśmy już kilkanaście tysięcy Klientów.

Produkty znajdujące się w ofercie JUKAT służą zarówno do dekoracji, wystroju domu, jak i do codziennego użytkowania, będąc niezbędnymi lub bardzo pomocnymi akcesoriami. Dzięki swoim właściwościom świetnie nadają się na prezent. Umożliwiamy dopasowanie konkretnego artykułu pod względem kolorystyki, specyfikacji czy oczekiwań. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz między innymi metaloplastykę, akcesoria kominkowe z metalu, kwietniki balkonowena jedną, dwie, trzy, cztery, a nawet pięć doniczek, paterę na tort czy świeczniki z metalu. Ponadto proponujemy stylowe meble, a także praktyczne wyposażenie mieszkania, w tym np. suszarkę do naczyń w chromie lub lakierowaną w wersji wiszącej, stojącej, komorowej lub do zabudowy. Realizujemy również indywidualne projekty. Nie zamykamy się na żadną dziedzinę, dlatego dostarczamy również lampy, klatki dla ptaków i gryzoni czy suszarki do ubrań. 

Zapraszamy do współpracy firmy z branży hotelowo-gastronomicznej, w tym domy weselne. Siedziba JUKAT znajduje się na obrzeżach Częstochowy przy głównej drodze z dobrym dojazdem.

Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Morzyk Krystyna
Brzeziny Kolonia
ul. Staszica 58
42-263 Wrzosowa

REGON:
240268248

NIP:
5731109435

Kontakt:
tel. 665-376-287
e-mail: biuro@jukat.pl

Numer rachunku bankowego:
Deutsche Bank Polska: 84191010482511835838280001